eCorpoNet - System Bankowości Korporacyjnej
 1. Sprawdź czy używasz szyfrowanego połączenia

  1. Czy adres rozpoczyna się od "https://" ?
  2. Czy w oknie przeglądarki widoczna jest ikona kłódki oznaczająca połączenie szyfrowane?
 2. Zweryfikuj certyfikat strony (np. klikając na kłódce)

  1. Czy certyfikat został wystawiony dla właściwej domeny (adresu) ?
  2. Czy certyfikat jest ważny?

Logowanie do systemu eCorpoNet

 1. Chroń swoje hasła!
 2. Nie udostępniaj nikomu haseł jednorazowych
 3. Nie odpowiadaj na e-maile zachęcające do ujawnienia danych i haseł
 4. Podawaj hasła wyłącznie aby autoryzować transakcję
 5. Nie podawaj haseł na stronie bez certyfikatu
 6. Zanim podasz hasło - sprawdź certyfikat strony

Komunikat


Szanowny kliencie,


Terminarze spłat PFR w formacie pdf udostępnione są w bankowości elektronicznej eCorpoNet po naciśnięciu przycisku "TERMINARZ PFR". Przycisk będzie aktywował się na widoku rachunków obok przycisku "Najbl. spłaty".

Komunikat


Szanowny kliencie,


Powiatowy Bank Spółdzielczy w Tomaszowie Mazowieckim informuje,
iż w okresie od 22.08.2020 od godz.: 00.00 ( noc z piątku na sobotę ) do niedzieli 23.08.2020 do godz. 07.00 usługa przelewów natychmiastowych – Express Elixir w zakresie nadawania i odbierania zleceń będzie dla Klientów niedostępna.


Komunikat


Szanowny kliencie,

urządzenie zaufane to sprzęt (komputer, telefon lub inne urządzenie mobilne), na którym Klient korzysta z bankowości internetowej. Dodanie urządzenia zaufanego spowoduje, że Klient będzie logował się w sposób szybszy i prostszy, bez konieczności używania dodatkowych metod autoryzacji (np. SMS).

Dodanie urządzenia jako zaufane wymaga zastosowania silnego uwierzytelnienia, zgodnie z dotychczas posiadanymi zabezpieczeniami. Po dodaniu urządzenia do zaufanych Klient będzie wprowadzał tylko swój login i hasło. Przy każdorazowym logowaniu użytkownik będzie weryfikowany, czy dokonuje logowania przy użyciu urządzenia zaufanego. Po dodaniu urządzenia jako zaufane pojawia się ono w zakładce Mój Profil. W każdej chwili Klient ma możliwość usunąć wskazane przez siebie urządzenie z listy urządzeń zaufanych."

Komunikat


Informacje na temat Programu "Tarcza Finansowa PFR" dla Małych i Średnich Firm dostępne są po linkiem:

https://www.pbstom.com.pl/redir,16?tresc=728

Komunikat

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Tomaszowie Mazowieckich przypomina :

Zlecenia płatnicze w krajowym obrocie płatniczym realizowane są w oparciu o następujące godziny graniczne:


w tym samym dniu roboczym, o ile zostaną złożone:


a) w placówce Banku - do godziny 14:00, lub


b) za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu - do godziny 15:30;


w następnym dniu roboczym, jeżeli zostaną złożone:a) w placówce Banku - po godzinie 14:00 lub


b) za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu - po godzinie 15:30.


Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia

Kliencie od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego). Swój numer mikrorachunku możesz sprawdzić już teraz w generatorze dostępnym na stronie podatki.gov.pl lub w dowolnym urzędzie skarbowym.
Wystarczy podać swój numer PESEL lub NIP.

Generator działa 24/7. Możesz więc sprawdzić swój mikrorachunek podatkowy w każdym miejscu i o każdej porze, również przez telefon czy tablet.

Numer twojego mikrorachunku zawsze będzie taki sam, nawet gdy zmienisz adres zamieszkania, właściwość urzędu skarbowego czy nazwisko.

Przed terminem płatności podatku upewnij się, że znasz numer swojego mikrorachunku podatkowego. Bez tego nie zapłacisz należności z tytułu podatków PIT, CIT i VAT.
UWAGA!

Komunikat dla podmiotów instytucjonalnych.

Od 1 listopada 2019 r. zmiany w stosowaniu split payment

Split payment funkcjonuje w przepisach o VAT od lipca 2018 r. Jednak do tej pory to podatnicy decydowali sami o tym, czy płatności będą dokonywać w mechanizmie podzielonej płatności, czy też nie. Od 1 listopada 2019 r. metoda ta dla niektórych podatników jest obowiązkowa.

Obowiązkowy split payment (mechanizm podzielonej płatności) stosowany jest wobec sprzedaży usług i towarów wymienionych w załączniku nr 15 do ustawy o VAT w sytuacji, gdy wartość brutto transakcji wyniesie powyżej 15.000 zł lub równowartość tej kwoty, a sprzedawca i odbiorca są podatnikami VAT.
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że od dnia 12 września 2019 r. wprowadzone zostaje silne uwierzytelnianie w systemach bankowości elektronicznej, polegające na dwuetapowym logowaniu do systemu:
W przypadku systemu eCorpoNet wygląda to następująco:
1. Należy podać stosowany dotychczas login i hasło
2. (Nowość!) Należy podać dodatkowy kod uzależniony od posiadanego sposobu autoryzacji (najczęściej będzie to hasło sms).
Powyższe zmiany wynikają z obowiązków przewidzianych ustawą o zmianie ustawy o usługach płatniczych implementującą do polskiego prawa dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2366, tzw. PSD2.